Firemní grafika

Firemní grafika od loga po billboard?

Kahydent-logo-venku

Kvalitní firemní grafikou se v dnešních dobách zajímá a věnuje jí už více a více lidí. Jelikož se jedná a podstatu vašeho podnikání a toho zda si vás někdo všimne a zaujmete ho … je to dobře.

 

V tomto článku vám ukážeme krásné zpracování firemní výbavy stomatochirurga Jiřího Kahánka z firmy KahyDent. Zde (KLIKNI) si můžete prohlédnout další letáčky vizitky a loga.

 

LOGOTYPE + CI

Jedná se o nejnáročnější a nejkrásnější disciplínu v oboru. Složení hlavolamu hravě zvládneme a mnohokrát i předčíme vaše očekávání. Logo funguje stejně jako otisk prstu nebo váš obličej. Je to základní kámen vaší společnosti, jeden jednoduchý, ale silný obrázek, ve kterém je rafinovaně ukrytá filozofie celé společnosti. S perfektní propagací a skvělým marketingovým plánem vám rádi pomůžeme tak, aby vaše logo vypadalo ještě lépe.

INSPIRACE A PRAVIDLA

Inspiraci hledámeme v nedotknuté přírodě nebo velkém moderním velkoměstě, na internetu, v knize a mnohdy i v našich nebo dokonce vašich snech.
Znalost a dodržování základních uměleckých pravidel (barevnost, kompozice,…), stanovených velkými mistry, ctíme a považujeme za základ našich výstupů.

DESIGN

Navrhujeme funkční, intuitivní a esteticky zajimavý design, který upoutá, prezentuje, prodává, naláká, získá, baví, vydělává, vzdělává a informuje. Vašeho uživatele dostaneme tam, kam vy budete potřebovat. Díky našemu nezaměnitelnému rukopisu budete vždy o krok napřed před vaší konkurencí.